Reklam

Sperm Kanalı Tıkanıklığı İçin Bitkisel Tedavi

5 yıl önce
56 kez görüntülendi

Sperm Kanalı Tıkanıklığı İçin Bitkisel Tedavi
helal tüy azaltıcı

Çiftlerin takriben %15’inde görülen çocuk sahibi olmakta güçlü çekme meselesi altında, yalnızca erkeğe bağlı etmenler %20 oranındadır ve bunun yanı sıra yaklaşık %40 olayda da erkekteki mesele, çiftin çocuğunun olmamasına katkıda bulunmaktadır. Böylelikle, çocuk sahibi olmakta zorluk yaşayan çiftlerin % 50-60’ında, erkekteki bir meselenin kısmen de olsa sebepler arasında bulunduğu uzmanlarca açıklanmıştır ve erkekte kısırlıkla alakalı sorunların arasında, çok büyük bir oranla yapılan sperm tahlilinden anlaşılabilirse de, bir takım vaziyetlerde özel tetkikler gerekebilir.

Erkeklerde görülen kısırlık sorunları arasında en sık rastlanan problemlerden bir tanesi de, erkekte sperm (meni) kanalı tıkanıklığıdır. Erkekte sperm kanalı tıkanıklığının bitkisel tedavisi hakkında sizleri bilgilendirdik. Erkeklerde görülen meni kanalı tıkanıklığının doğal çözümü için uygulanması gereken kür bakın ne.

Sperm kanalı tıkanıklığı tedavisi

Vazovazostomi önceden savunma emelli olarak meni kanalını bağlatmış olan (vazektomi) veyahut başka nedenlerden dolayı meni kanalında tıkanıklık olan kişilerde, tıkanıklığı gidermek için uygulanan bir yoldur.

Vazoepididimostomi ise, yeniden benzer nedenlerden dolayı epididim ile meni kanalının birleştirilmesi işlemidir. Her iki işlem de erkek kısırlığında uzman (androloji) bevliye doktorları tarafından yapılmaktadır.

Sperm kanalı tıkanıklığı doğal tedavisi: Taze Enginar saplarının ve başlarının altındaki etli kısmını, tuz, biber ve havlu canla yemek meni kanalını açar.

SPERM SAYISI – KALİTESİ VE HAREKETLİLİĞİNİ ARTTIRAN ÖZEL KARIŞIM İÇİN TIKLAYINIZ

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık