Reklam

Limon ile gebelik testi nasıl yapılır?

4 yıl önce
66 kez görüntülendi

Limon ile gebelik testi nasıl yapılır?
helal tüy azaltıcı

Evde Gebelik Testi

Limon ile gebelik testi şaşırtıcı biçimde doğru sonuç vermektedir. Limonla evde gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı basitçe öğrenebilirsiniz. Limon ve karbonat kullanılarak yapılan gebelik testinde başarı sonucu oldukça yüksektir.

Gebelik testlerinin doğru sonuç vermesi için adet gününüzün 1 hafta gecikmiş olması gerekmektedir. Gecikmenin sonunda eczaneden gebelik testi satın alarak hamilelik kontrolü yapabilir, yada evinizden hiç ayrılmadan limon ve karbonatla gebelik testi yapabilirsiniz.

Deneyenlerin büyük çoğunluğu olumlu sonuç aldıklarını belirtirken limon ile gebelik testi sonrasında emin olabilmek adına diğer testlerin de yaptırılması gerekmektedir. Gebelik testleri arasından en güvenilir olanı kan testidir.

Limonla Gebelik Testi Nasıl Yapılır

Bir kap içerisine idrar yapıldıktan sonra bir adet limon ortadan ikiye kesilir ve bir yarısı idrarın üzerine sıkılır. Limon tortularının dibe çökmesi hamile olduğunuzu işaret ederken, tortuların idrarın üstünde kalması hamile olmadığınızı gösterir.


Karbonatla Gebelik Testi Nasıl Yapılır

Temiz bir kap içerisine yapılan idrarın üzerine az miktarda karbonat dökülür. Karbonatın kabarıp köpürmesi halime olduğunuzu, sakince dibe çökmesi ise hamile olmadığınıza işaret eder.

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık