Reklam

Hamileliği Kolaylaştıran İncir Kürü

4 yıl önce
56 kez görüntülendi

Hamileliği Kolaylaştıran İncir Kürü
helal tüy azaltıcı

Kadından kaynaklı sorunlardan dolayı bebeği olmayan çiftler için uzmanlar, kuru incir kürünü denemelerini tavsiye ediyorlar. Hamileliği kolaylaştıran ve kısa zamanda sonuç veren kuru incir kürü, yeterli yumurta sayısına erişebilmede çok faydalıdır. 

Yumurtlama sorunu olan kadınların uygulayacakları bitkisel yöntemlerle hamile kalma yolları arasında en etkilisi kuru incir kürüdür. Daha sonra kuru incir kürünü kullananlar ve uygulayanlar olumlu sonuçlar aldıklarını söylüyorlar. Doğru ve düzenli şekilde kuru incir kürünü deneyerek gebe kalmayı kolaylaştırabilirsiniz.

Yumurta sayısını artıran kuru incir kürü

Oldukça kolay bir hazırlanışı vardır. İhtiyacınız olan malzemeler klorsuz su ve 16 adet kurutulmuş incir. Gelin şimdi bu kürün nasıl yapıldığına göz atalım.

2,5 litre klorsuz suyu tencereye dökün ve içine kuru incirleri ilave edip tencerenin kapağını kapatıp 20 dakika kaynamaya bırakın. Daha sonra tencerenin kapağını açın ve ılımasını bekleyin. Ilıdıktan sonra süzerek 3’e bölün be her üç öğün yemek yemeden 15 dakika önce aç karnına için.

Kuru incir kürü ne kadar uygulanır?

Bu kürden etkili sonuç almak için;

21 gün uygulayın, 7 gün ara verin ve 21 gün daha uygulayın.

Kuru incir kürü her gün taze olarak hazırlanmalıdır.

* Yumurta artırıcı, hamile kalmayı kolaylaştırıcı kuru incir kürü her gün taze olarak hazırlanmalı ve kullanılmalıdır. Doğru ve düzenli şekilde uygulandığında, kürün uygulamasına son verildiği dönemde gebelik elde edilme şansı oldukça artacaktır. Yumurta artıcı incir kürü tarifi ile birçok başarılı kadından biri de siz olabilirsiniz.

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık