Reklam

Doğal Tüy Dökme Yöntemleri

4 yıl önce
64 kez görüntülendi

Doğal Tüy Dökme Yöntemleri
helal tüy azaltıcı

Her kadının en büyük sorunlarından biri, istenmeyen tüylerdir. Başınızın belası olan istenmeyen tüylere doğal yollarla çözüm bulmak ister misiniz? Doğal tüy dökme yöntemlerine göz atın ve baş edemediğiniz tüylerinizden kısa sürede kurtulun.

Kadınların baş belası olan istenmeyen tüyler için birçok yöntem denenebiliyor. Ağda, jilet, epilasyon gibi yöntemlerin yanı sıra, tüylerden kurtulmaya yardımcı doğal yollarla bulunuyor. jilet kullanmak istemiyor, ağdaya cesaret edemiyor ve epilasyon da sizi zorluyorsa doğal yollarla tüy dökme yöntemlerine başvurabilirsiniz.

Bitkisel yollarla tüy dökme yöntemleri oldukça sağlıklıdır. Ancak alerjik cilt tipine sahip olanlar kesinlikle bir uzmana danışmadan denememelidir. Çünkü bazı bitkiler vücutta alerjik reaksiyonları tetikleyebiliyor. O yüzden alerjik vücuda sahip olanlar, kullanacakları bitkisel yöntemin içinde yer alan bitkiye karşı alerjisi olup olmayabileceğini uzmandan öğrenmeli sonra denemelidir.

Doğal Tüy Dökme Yolları

Nane çayı

Bir çay kaşığı kadar naneyi bir bardağın içine koyup üzerine kaynamış su ilave edin. Ardından 10 dakika demlemeye bırakın. Demleme süresi sonunda için. 5 gün boyunca günde 2 kez tekrarlayın. Tüylerinizin yavaş yavaş döküldüğüne şahit olacaksınız.

Limon ve Tuz

Öncelikle tüylerinizi temizleyin. Arından bir adet limonun suyunu sıkın ve içine 2 çay kaşığı tuz ilave edin. Tüylerin alındığı bölgeye iyice sürün. Bu karışım kıl köklerine ulaşacak ve zayıflamalarını sağlayacak. Zamanla tüylerin azaldığına şahit olacaksınız.

Muz ve Yulaf Ezmesi

Yüz kılları için bir tarif. Bir adet muzu ezin. İçine 2 çay kaşığı yulaf ezmesi ekleyin. Dairesel hareketlerle cildinize 15 dakika uygulayın. Bol su ile yıkayın. Haftada iki kez uygulayın.

Fesleğen ve Soğan

2 tane soğanı zarından ayırın. 12 dal fesleğeni zarlar ile karıştırıp ezin. Macun kıvamına gelen karışımı tüylerin üzerine sürün. 20 dakika sonra yıkayın. En fazla 2 ay boyunca hafta da 3 kez uygulanmalıdır.

 

Ancak günü daha çok yoğun yaşayan ya da her kullanımdan sonra daha da azalan tüylere şahit olmak isteyenler aşağıdaki ürüne de göz atabilirler :

Naturalive Bitkisel Tüy Dökücü

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık