Reklam

Diş Ağrısına Bitkisel Reçeteler

3 yıl önce
35 kez görüntülendi

Diş Ağrısına Bitkisel Reçeteler
helal tüy azaltıcı

Diş Ağrısına Bitkisel Reçeteler

Ağız içinde biriken bakteriler tüketmiş olduğumuz şekerli gıdalarla birlikte aside dönüşür ve bu asit ilerleyen zamanla diş çürüklerine, akabinde de diş ağrısına sebep olur. Diş ağrısına bitkisel tedavi yöntemleri ile çare bulmak mümkündür.

Diş ağrısından kurtulmak ve ağrının şiddetini azaltmak için aşağıda oldukça etkili diş ağrısı bitkisel reçete tarifleri verdik. Diş ağrısını geçiren doğal yöntemler sayesinde, kısa sürede diş ağrısına çare bulmuş ve bu şiddetli ağrısının hayatınızı felç etmesini önlemiş olacaksınız.

Diş ağrısı nedenleri

Kırık diş

Çürük diş

Diş eti arası boşluklar

Diş eti hastalıkları

Aşırı sıcak ve soğuk tüketmek

Karbonhidrat bakımından zengin beslenmek

Diş Ağrısına Doğal Tedavi Yöntemleri

Diş ağrısı her ne sebepten meydana geliyorsa gelsin, uygulayacağınız şu bitkisel kür tarifleri sizi sorununuzdan kurtaracaktır.

Diş ağrısı bitkisel çözüm 1

Bir tatlı kaşığı ılık hardal yağının içerisinde bir tutam zerdeçal tozu katın ve karıştırdıktan sonra ağrıyan dişe uygulayın. Beş dakika sonra su ile gargara yapın.

Diş ağrısı bitkisel çözüm 2

Bir tatlı kaşığı limona bir tatlı kaşığı şeytan tersi tozu katarak karıştırın ve ağrıyan dişe 5 dakika uyguladıktan sonra ağzınızı yıkayın.

Diş ağrısı bitkisel çözüm 3

Bir tavaya 1 tatlı kaşığı hindistan cevizi yağı atıp kızdırın, içine 3 adet kuru karanfil atın. Soğumaya bırakın. Macun kıvamına geldiğinde dişlerinize 10 dakika bırakın. Su ile durulayın.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık